Masz APPLE skorzystaj z oprogramowania Microsoft
Masz APPLE skorzystaj z oprogramowania Microsoft

Posiadanie urządzeń Apple'a w postaci przede wszystkim MacBooka to doskonały wybór. Są to świetne urządzenia do pracy, które zapewniają właścicielom wiele komfortu, wygody, a w dodatku są to produkty technicznie bardzo wartościowe. Istotnym tematem przy urządzeniach Apple jest to, z jakiego oprogramowania będziemy korzystać. Postanowiliśmy wziąć lupę to, dlaczego warto zdecydować się na najbardziej znane produkty, czyli te należące do Microsofta.

Produkty Microsoftu są znane na całym świecie od lat!

Szukając zalet, które wynikają z korzystania z produktów Microsoftu, nie można zapomnieć o tym, że są one rozpoznawalne w każdym zakątku świata. MICROSOFT na MACBOOK przygotował wiele produktów, z których może korzystać każdy. Wydaje się, że nie ma osoby niekojarzącej takich programów jak: Microsoft Word, Microsoft Excel czy Microsoft PowerPoint. Wielu specjalistów każdego dnia pracuje na nich, wykonując różnego rodzaju zadania, więc jak najbardziej nie ma co się obawiać, że będą to niewystarczające aplikacje.

Dużym plusem Microsoftu jest to, że z tych programów można korzystać również na innych urządzeniach. Niekoniecznie więc musi być to komputer stacjonarny czy laptop, ale nawet telefon czy też tablet. Nie można zapomnieć o tym, że jest to oprogramowanie, które jest znane od ponad 20 lat. Może się wydawać to niesamowite ale tak, te programy obrosły już pewną legendą i niejedno pokolenie miało okazję z nim "współpracować". To właśnie jest jedną z zalet korzystania z tzw. Microsoft Office. Robią już to dzieci w szkołach, a umiejętność obsługi tych programów jest przydatna praktycznie wszędzie. Pracodawcy doceniają i poszukują wartościowych pracowników biurowych, a z kolei na studiach warto umieć obsłużyć Worda czy PowerPointa.

Decyzja o zainstalowaniu MS Office na urządzeniu Apple jest właściwa

Często zdarzają się pytania w stylu "czy korzystanie z produktów Microsoft Office jest bezpieczne?". Szukając odpowiedzi na to pytanie, należy przede wszystkim odpowiedzieć, że jak najbardziej tak. Wybierając takie oprogramowanie Microsoft dla Apple mamy pewność, że będą to solidne programy, które dadzą wiele radości i sprawią, że wykonanie wszelkich zadań będzie możliwe. Tak jak już wspomnieliśmy, można z nich korzystać na wielu urządzeniach, natomiast nie są to jedyne zalety. Nie można zapomnieć o tym, że korzystając z Office 365 można korzystać z chmury, która uelastycznia pracę zespołów i sprawia, że wszelkie pliki w niej umieszczone są bezpieczne i nie ma żadnych problemów z zamieszczeniem tam efektów swojej pracy.

Czasy pandemiczne sprawiły, że wiele działań zawodowych czy też na polu edukacji odbywało się za pośrednictwem Teams. Okazało się, że potrzeba znowu stała się "matką wynalazków" i trzeba było korzystać z dobrodziejstwa technologii. Nie wiemy czy w przyszłości nie będziemy zmuszeni po raz kolejny do powtórki i ponownego korzystania z tego rodzaju aplikacji przygotowanej przez Microsoft. To zdecydowanie najlepszy szereg aplikacji na rynku, który idealnie sprawdzi się na komputerach marki Apple.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl