System operacyjny Windows

  • nowość
Microsoft WINDOWS 11 HOME KLUCZ! Microsoft WINDOWS 11 HOME KLUCZ!
Producent: Microsoft
Cena:

219,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
System Windows 10 HOME KLUCZ System Windows 10 HOME KLUCZ
Producent: Microsoft
Cena:

129,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
System Windows 10 PROFESSIONAL KLUCZ System Windows 10 PROFESSIONAL KLUCZ
Producent: Microsoft
Cena:

149,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

System operacyjny Windows

W ofercie Derstar znajdziesz oryginalny system Windows w różnych pakietach. Jest to najpopularniejszy i najchętniej używany system dla firm i domów. Nowe i stabilne oprogramowanie to świetny sposób na sprawną pracę w Twoim biznesie. Warto je mieć ze względu na łatwość obsługi, fachową pomoc naszym pracowników oraz atrakcyjne ceny. Po zakupie Windowsa i oprogramowania Microsoft możliwe jest wykonanie kluczowych dla Ciebie zadań.

Dlaczego warto wybrać system operacyjny Windows?

Windows 10 i Windows 11 to systemy operacyjne dla każdego użytkownika. Doskonale nadają się do pracy i zabawy, zarówno w firmie, jak i w domu. Warto dodać, że przez lata udoskonalany Windows jest stabilny, intuicyjny i zgodny z aktualnymi standardami. Właśnie to czyni go świetną platformą, która spotkała się z zainteresowaniem milionów użytkowników.

Jaką wersję Windowsa wybrać?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wybór nowego systemu Windows 11. Wiele firm dopiero rozważa taką zmianę. Warto wiedzieć, że po aktualizacji Windowsa 11 można wrócić do poprzedniej wersji systemu operacyjnego, przy zachowaniu wszystkich danych. Polecamy wybór Windowsa 11, którego interfejs i funkcjonalność zostały odświeżone. Jest on w pełni dopasowany do pracy zdalnej i hybrydowej i działa jeszcze sprawniej. Jeśli masz pytania techniczne w sferze IT, nasi eksperci chętnie pomogą Ci w tym aspekcie. 

Cena oprogramowania Windows

Jeśli chodzi o system Windows 10, cena sięga 249 zł. Za rozszerzoną wersję PRO użytkownicy muszą zapłacić 299 zł. Z kolei system Windows 11 ceną nie odbiega od jego starszej wersji. Za najnowszego Windowsa trzeba wydać 349 zł, przy zakupie produktu w wersji klasycznej. Wersja PRO z dodatkowymi funkcjonalnościami kosztuje 399 zł. Produkty dostępne w sklepie Derstar są oryginalne, działają sprawnie, a o ich gwarancji świadczy certyfikat Microsoft. Jesteśmy autoryzowanym dealerem oprogramowania z bogatym doświadczeniem w branży IT. Postaw na sprawdzone i skuteczne oprogramowanie w domu i w firmie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl